Mittwoch, 30. Oktober 2013

Rytuał Archanioła Zadkiela z Marią Bucardi 30 stycznia 2014 księżyc w nowiu - nowy początek


Rytuał magii anielskiej Archanioła Zadkiela wspólny z Marią Bucardi


  • jeśli czujesz, że to, co robisz - to nie jest ta właściwa droga, Archanioł Zadkiel pomoże Ci ukończyć stare sprawy i otworzy nowe możliwości, podsunie nowe, odpowiednie pomysły, energie, znajomości, które poprowadzą Cię do pozytywnych zmian, szczęścia i spełnienia.

  • by uwolnić się od starych blokad i więzów, które hamują Cię w drodze do szcześcia. Usunięcie więzów które nie pozwalaja Ci w pełni cieszyć się życiem.

  • by dokonać pozytywnej zmiany w Twoim otoczeniu i z pomocą anielską otworzyć nową drogę i nowe możliwości

  • jeśli czujesz, że coś Cię blokuje, coś Ci nie odpowiada, nie chcesz żyć tak, jak do tej pory a nie wiesz jak to zmienić, jak aktywować nowe drogi i dobre energie.

  • jeśli wegetujesz w nieodpowiednim związku z nieodpowiednią osobą i czujesz brak spełnienia w miłości Zadkiel pomoże to zmienić.

  • jeśli pracujesz w zawodzie, który Ci nie odpowiada i każdy dzień jest męczarnią i brakiem satysfakcji Archanioł fioletowego promienia przyjdzie Ci z pomocą.

  • jeśli czujesz ciężar na sercu i brak szczęścia, coś Cię jakby przygniata i nie wiesz co, chcesz to zmienić - to ten rytuał jest dla Ciebie.

    Jeśli pragniesz by Anioły zaczęły działać w Twoim życiu i pomagać Ci każdego dnia, możesz aktywować ich pomoc tym rytuałem.Bucardi_rytualy_Zadkiel81

Moi Najdrozsi, dzis niezwykle radosna wiadomosc, dla osob, ktore z utesknieniem zawsze czekaja na rytualy wspolne. Nasz niezwykly kolejny rytual bedzie mial miejsce w wyjatkowym momencie w miesiacu podwojnego nowiu ksiezyca - styczniu.

Naturalnie juz mozna zapisac sie na rytual by zarezerwowac sobie jedno z ograniczonych miejsc tutaj - http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/4288472/rytual-archaniola-zadkiela-z-maria-bucardi-30-stycznia-2014-ksiezyc-w-nowiu-nowy-poczatek.html  Bardzo sie ciesze, ze moglam ten termin wygospodarowac by znow spotkac sie z Wami w wyjatkowym celu. Gdy sprawdzisz wymiane i ustalisz jej wysokosc - mozesz oczywiscie wyslac pieniazki w ratach juz od teraz by do stycznia uzbierala sie calosc. Z Moca Milosci i anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

Bucardi_rytualy_Zadkiel8


Rytuał nowego początku. Jeśli czujesz, że to, co robisz to nie jest ta właściwa droga, Archanioł Zadkiel pomoże Ci ukończyć stare sprawy i otworzy nowe możliwości, podsunie nowe odpowiednie pomysły, energie, znajomości, które poprowadzą Cię do pozytywnych zmian, szczęścia i spełnienia. Jeśli czujesz ciężar na sercu, coś Cię jakby przygniata i nie wiesz co - to ten rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc ograniczona! Zadkiel_bucardi

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen